O službě

MUSÍME SI POMÁHAT!

Situace, ve které se nacházíme není jednoduchá.

Celá naše planeta se najednou ocitla v pandemii a naše země v nouzovém stavu. Na všechny z nás doléhá tíha situace, ať se již jedná o tu nejdůležitější, tu zdravotní, anebo partnerskou, finanční či výchovy a vzdělání dětí

Psycholog na telefonu


Právě v tento moment nám pomáhá. Většina z nás se začíná hroutit, přepadá nás úzkost, propadáme panice a nevíme kudy kam, jsme zoufalí. Nejhorším ze všeho je, že nevíme, kdy a jak to všechno skončí.

Prosím nebuďte na své problémy sami, promluvte si o svých těžkostech, strachu a problémech s odborníkem.

PSYCHOLOGICKÁ POMOC


Naši odborníci se vám rozhodli pomoci tím, že vám nabízí 15-ti minutové poradenství po telefonu zcela ZDARMA.

Stačí si vybrat odborníka podle specializace, na kterou se zaměřuje, zadat své telefonní číslo a platební kartu. Po vytočení čísla na vybraného poradce, který je online, jste na něj okamžitě spojeni.

Prvních 15 minut je zcela zdarma


Hovor se začne účtovat až od 16-té minuty volání, za cenu uvedenou v profilu odborníka, a to pouze tehdy, pokud budete vy sami chtít v rozhovoru pokračovat. Proč musím zadávat své telefonní číslo a kartu?

Tak budeme vědět, že jste již s odborníkem na telefonu zdarma volali. Lidí, kteří potřebují radu a ukotvení je velká spousta a chceme nabídnout pomoc všem! Váš tým psycholognatelefonu.cz

Společně to zvládneme!

Máte dotazy, napište nám: info@psycholognatelefonu.cz
Pro mediální kontakty prosím pište sem: media@psycholognatelefonu.cz