O službě

Iva Riederová

Kouč

„Každý může dosáhnout svých snů, pouze s tím občas potřebuje pomoci.“
Psychologií se aktivně zabývám již 10 let a ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti a pomohla vám najít rovnováhu ve Vašem životě.
Mám vystudovanou psychologii na Masarykově Univerzitě a k tomu jsem si ještě přidala magisterské studium sportovní psychologie ve Velké Británii. Během mého studia jsem získala i praxi na dětské krizové lince a tak moc dobře vím, jak důležitý jeden telefonní hovor může být a jak dokáže změnit člověku celý život. Také jsem si ověřila, jakou úlevu může přinést „pouhé“ svěření našich problémů druhým.

Aktuálně se mimo telefonickou krizovou intervenci věnuji i mentálnímu tréninku a psychologickému poradenství. Jelikož mám skoro 20 let zkušeností se sportem i na mezinárodní úrovni věnuji se v soukromé praxi především sportovcům. Ale nebojte se, mezi mé klienty patří nejrůznější lidé, kteří chtějí žít spokojenější a vyváženější život.
 
Neustále se snažím rozvíjet a tak se průběžně vzdělávám dalšími kurzy. Mimo jiné jsem tedy absolvovala výcvik v telefonické krizové intervenci, na všímavost zaměřený sportovně-psychologický program pro sportovce a kouče či workshop v komunikačních dovednostech. 

Věřím, že pro zlepšení vašeho aktuálního stavu a posunu v před, nemusíte dělat pouze drastické změny. I drobnými kroky k lepšímu můžete dosáhnout uspokojivých výsledků.

To apply for this job email your details to mkucera@em-agency.com